Produkty

EVO Track

EVO 3

EVO 5

EVO Cat

SPIRIT

Služby

Proč systém Altea

Partneři

O společnosti

Aplikace Kdemamauto.cz

Ke stažení
T-Mobile Partner
EVO Track - první autonomní jednotka
EVO Track - první autonomní jednotka

verze pro tisk

EVO Track je první autonomní jednotka pro lokalizaci a knihu jízd, nevyžadující připojení k napájení

Autonomní jednotka EVO Track s vlastním zdrojem je určena pro lokalizaci a tvorbu knihy jízd. Je vhodná pro instalaci do nákladních i obytných přívěsů, kontejnerů, nákladů na paletách či do vlaků. Nalezne využití také ve vozidlech, kde není možné připojit se k elektroinstalaci - např. v půjčovnách nebo v případě konfliktu se záručními podmínkami.

Jednotka EVO Track disponuje dokonalým GPS přijímačem. Lze ji uložit do odkládací přihrádky v přístrojové desce, odložit pod sedadlo řidiče nebo schovat za čalounění zavazadelníků vozidel hatchback. EVO Track je vodotěsná, snese vnější umístění na návěsech i pod nimi. Součástí jednotky je držák s výstupkem na mikrospínač. Každé vyjmutí z držáku jednotka ohlásí informativní zprávou.

Díky vestavěnému vibračnímu čidlu EVO Track zaznamená každý pohyb a v režimu "kniha jízd" zahájí odesílání provozních informací s polohou. V zadanou dobu po přechodu do klidu (5 min.) odešle informaci o ukončení segmentu jízdy.

Plně nabitý vestavěný zdroj zajistí, v případě odeslání jediné polohy denně formou SMS, provozuschopnost až 2 roky. V režimu kniha jízd lze počítat s životností baterie cca 100 provozních hodin, což vystačí na 1-2 měsíce provozu. Veškeré informace včetně stavu baterie jsou k dispozici na webové knize jízd www.kdemamauto.cz.

EVO Track se dobíjí adaptérem 220 V (příslušenství).

EVO TrackJednotka EVO Track kopíruje vnitřní uspořádání vozidlové jednotky EVO3. Vytváří data pro knihu jízd, disponuje pamětí pro neodeslaná data (např. v roamingu). Zařízení je programovatelné na dálku.

Teplotní rozsah: -20 až +45 °C
Vnější rozměr: 154 x 81,2 x 44,8 mm

Volitelné příslušenství:

  • zdrojový nabíjecí adaptér 220 V
  • další samostatný držák jednotky
  • sada magnetů pro uchycení na kovový podklad
  • internetová kniha jízd